Pas fjalëve për shtatzëninë e Tunës, këngëtarja “kapet mat” me një tjetër figurë publike (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:32 24-10-2016 Pas fjalëve për shtatzëninë e Tunës, këngëtarja “kapet mat” me një tjetër figurë publike (Fotot)

Gjatë kohëve të fundit është përfolur për shtatzëninë e Tunës, se ajo pret prej 7 muajsh ardhjen e fëmijës së Cozman në jetë.

 Mirëpo asnjëri nga dy këngëtarët nuk kanë reaguar pas qarkullimit të këtyre thashethemeve.

Tuna është fotografuar me vëllain e Robert Berishës i cili ka qenë në një lidhje me këngëtaren Morena Taraku.

Patris dhe Tuna janë parë bashkë duke shijuar momentet nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Këtu lindin dyshimet për një lidhje ndërmjet tyre. 

tq.jpgt.jpgttt.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018923997879028
array(1) { ["section"]=> string(97) "pas-fjaleve-per-shtatzenine-e-tunes-kengetarja-kapet-mat-me-nje-tjeter-figure-publike-fotot-57256" }