Pas fotos ku tregoi pjesën intime, këngëtarja shqiptare ngacmon sërish ndjekësit në Instagram

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:59 31-07-2020 Pas fotos ku tregoi pjesën intime, këngëtarja shqiptare ngacmon sërish ndjekësit në Instagram Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira nuk di të ndalet.

Bukuroshja disa ditë më parë publikoi disa foto shumë sensuale ku edhe tregoi më shumë se ç'duhet me bikinit e saj minimaliste.

ajoo.jpg

Ajo pozoi buzë pishinës me rroba banjo të zeza duke i lënë pak vend imagjinatës së të gjithëve. Në këtë sezon vere mesa duket ajo nuk di të ndalet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto të tjera teksa merrte rreze dielli. E veshur me bikini, Eleni Foureira ekspozoi linjat e saj të tonifikuara trupore dhe dukej mjaft seksi.

four.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010329008102417
array(1) { ["section"]=> string(99) "pas-fotos-ku-tregoi-pjesen-intime-kengetarja-shqiptare-ngacmon-serish-ndjekesit-ne-instagram-215676" }