Pas fotos me Cristiano Ronaldon, Rama nis sot ditën me artikullin izraelit

Publikuar tek: politike, më 08:28 26-08-2018 Pas fotos me Cristiano Ronaldon, Rama nis sot ditën me artikullin izraelit Rama mbrëmë me Cristiano Ronaldon

Pas fotos me Cristiano Ronaldon, pasi ndoqi ndeshjen Juventus-Lazzio, sot Kryeministri Rama e ka nisur ditën me një artikull kushtuar Shqipërisë.

Bëhet fjalë për një artikull izraelit ku e përshkruan Shqipërinë si një pikë të rëndësishme të destinacioneve turistike. Pikërisht këtë artikull Rama ka zgjjedhur për t’u uruar sot ndjekësve një ditë të mbarë.  

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë artikull të medias izraelite kushtuar Shqipërisë, duke përshkruar pikat turistike, shumëllojshmërinë e vendeve si dhe bukuritë që ofron vendi ynë, ju uroj një të dielë të bukur”, shkruan kryeministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098774909973145
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-fotos-me-cristiano-ronaldon-rama-nis-sot-diten-me-artikullin-izraelit-132190" }