Pas grabitjes, baza nuk gjen qetësi, shpërthen zjarri pranë Pashalimanit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:03 11-02-2019 Pas grabitjes, baza nuk gjen qetësi, shpërthen zjarri pranë Pashalimanit (VIDEO)

Një zjarr i madh ka rënë në një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit.

Zjarri i cili ka përfshirë këtë sipërfaqe toke po përhapet duke u favorizuar nga era.

Kujtojmë se më 11 janarit të 2019,  në bazën e Pashalimanit  u vodhëndy arka me granata dhe 3 armë të llojit automatike ndërsa ushtari që presupozohej të ruante municonet, nuk ishte në vendin e punës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DETAJE HORORR nga ngjarja në Tiranë, trupi ndenji varur për 6 orë, viktima baba i tre fëmijëve (EMRI)
Goditi mjekun në urgjencën e QSUT, policia vihet në kërkim të autorit (DETAJE NGA NGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.013079881668091
array(1) { ["section"]=> string(83) "pas-grabitjes-baza-nuk-gjen-qetesi-shperthen-zjarri-prane-pashalimanit-video-152355" }