Pas Greqisë Elvana arratiset në një tjetër shtet, kush po e shoqëron?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:38 03-08-2017 Pas Greqisë Elvana arratiset në një tjetër shtet, kush po e shoqëron?

Elvana Gjata ka nisur zyrtarisht pushimet e verës dhe është parë duke shëtitur në vende të ndryshme të botës.

Disa ditë më parë Elvana ishte në ishullin Mykonos të Kretës nën shoqërinë e modeles shqiptare Emina Çunmulaj, gjë të cilën e bëri të ditur modelja teksa publikoi një foto mjaft të bukur qafë me qafë me këngëtaren.

Pas Greqisë vendi i rradhës ku po pushon Elvana është Turqia. Nga Turqia, Elvana duket tepër në formë nisur nga fotot që publikon.

Një detaj që bie në sy të të gjithëve është fakti se këngëtarja nuk ka publikuar personin që e shoqëron në të gjitha vendet që ka vizituar. Kush të jetë vallë?

Screenshot_1_copy.jpg

Screenshot_2_copy.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022290945053101
array(1) { ["section"]=> string(73) "pas-greqise-elvana-arratiset-ne-nje-tjeter-shtet-kush-po-e-shoqeron-88170" }