Pas harbimeve në Tiranë, po gratë e Krujës e dini si e “ndezën” mbrëmë?

Publikuar tek: aktualitet, më 13:32 09-03-2017 Pas harbimeve në Tiranë, po gratë e Krujës e dini si e “ndezën” mbrëmë?

Paraditen e sotme rrjetet sociale janë mbushur plotë me foto se si festuan në 8 mars femrat e kryeqytetit nëpër klabet e natës.

Por, festë ka patur edhe jashtë Tiranës.

Ndryshe nga klabet e kryeqytetit, në festat e grave të Krujës nuk ka patur striptistë dhe harbim me alkool.

Gratë dhe vajzat janë mbledhur në restorante së bashku dhe kanë festuar duke kërcyer nën tingujt e muzikës popullore dhe valle tradicionale. Atmosferën e tyre e kuptoni më mirë edhe nga fotot e mëposhtme.   

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas kërkesës së Ballës, Kuvendi miraton shtyrjen e punës së Komisionit Zgjedhor
Politologu i njohur rrëfen si votohej dikur: Pa rivalë, pa vota kundër. Sot brezi i modelit të vjetër përbën elitën politike (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0099408626556396
array(1) { ["section"]=> string(73) "pas-harbimeve-ne-tirane-po-grate-e-krujes-e-dini-si-e-ndezen-mbreme-71322" }