Pas herës së parë... Luana Vjollca s’ka të ndalur (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:20 13-08-2016 Pas herës së parë... Luana Vjollca s’ka të ndalur (FOTOT)

“Vendosa edhe unë të postoj foto me bikini”, shkroi Luana Vjollca disa ditë më parë ndërsa publikoi foton e parë me bikini për këtë vit.

Por pas atij momenti, moderatorja thjesht s’është ndalur më duke postuar foto njëra pas tjetrës.

Kjo futut mes rërës me një palë bikini ngjyrë të verdhë është më e fundit. Por  bukuroshja seksi e ekranit nuk na zbulon as vendin dhe as “shoqëruesin”.

luana_me_shampanje.jpg

luana_2.jpg

pas.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02134895324707
array(1) { ["section"]=> string(58) "pas-heres-se-pare-luana-vjollca-s-ka-te-ndalur-fotot-49648" }