Pas hitit me Pirro Çakon, Xhensila Myrtezaj ‘djeg’ verën me këngën e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:50 19-05-2019 Pas hitit me Pirro Çakon, Xhensila Myrtezaj ‘djeg’ verën me këngën e re

Pas lindjes së vajzës, Ajkës, këngëtarja Xhensila Myrezaj u rikthye fuqishëm në tregun muzikor.

Ajo bashkëpunoi me Pirro Çakon për këngën ‘Sekreti im’ dhe fansat e mirëpritën. 

Mirëpo këngëtarja do të rikthehet akoma më fuqishëm gjatë muajve të verës me një superhit muzikor.

‘Prive’ bën të ditur se Xhensila është duke punuar me një këngë me ritme verore e temë dashurie. Kënga do shoqërohet me videoklip i cili do xhirohet jashtë Shqipërisë.

3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031665802001953
array(1) { ["section"]=> string(75) "pas-hitit-me-pirro-cakon-xhensila-myrtezaj-djeg-veren-me-kengen-e-re-164917" }