Pas humbjes së pronës dhe ndarjes nga bashkëshorti, lidhje e re për Rovena Dilon? (FOTOT në club)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:12 03-07-2016 Pas humbjes së pronës dhe ndarjes nga bashkëshorti, lidhje e re për Rovena Dilon? (FOTOT në club)

Ka kaluar një periudhë jo pak të lehtë këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Rovena Dilo e cila humbi lokalin dhe i dha fund edhe martesës së saj me bashkëshortin Florian Riza.

Por gjithnjë ka dritë në fund të tunelit. Dhe kështu duket se ka qenë për këngëtaren spektakli "Dancing With the Starts", aty ku njohu balerinin Eltion Merja.

Prej kohësh artistja është përfolur se ka krijuar një raport intim me balerinin por një gjë e tillë nuk është pohuar nga asnjë prej tyre.

Ndërkohë mbrëmë janë parë sërish në krah të njëri-tjetrit në 15 vjetorin e Havana Club në Vlorë ku kanë kërcyer e janë argëtuar pafund. Megjithatë sesi qendron e vërteta do na e thotë koha ose vetë personazhet nëse vendosin të flasin. :)

Foto: Balerini Eltion Merja dhe këngëtarja Rovena Dilo

h5.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029584169387817
array(1) { ["section"]=> string(99) "pas-humbjes-se-prones-dhe-ndarjes-nga-bashkeshorti-lidhje-e-re-per-rovena-dilon-fotot-ne-club-45376" }