Pas humbjes së të atit, Rudina Dembacaj e gjen mbështetjen te Mark Frroku, zbulon çfarë i thotë ai çdo ditë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:37 25-08-2020 Pas humbjes së të atit, Rudina Dembacaj e gjen mbështetjen te Mark Frroku, zbulon çfarë i thotë ai çdo ditë Rudina Dembacaj-Mark Frroku

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj po përjeton prej ditësh dhimbjen e humbjes së njëriut më të dashur, babait të saj.

Përmes instagramit Rudina poston shpesh momente nga jeta e saj edhe mbas dhimbjes së madhe.

Së fundmi ajo na është shfaqur me të dashurin e saj, Mark Frrokun. Ashtu mbështetur në kraharorin e tij, aktorja duket e buzëqeshur dhe duket se aty e gjen qetësinë shpirtërore.

“Vështirësitë të forcojnë zemër…Kështu më thotë çdo ditë”, shkruan aktorja krahas fotos, duke treguar se Marku përveç përqafimeve që i dhuron, di edhe sesi ta këshillojë për të kaluar sadopak gjendjen e vështirë në të cilën ndodhet.

118497860_3526000200795681_2544099059019510700_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ajola Xoxa e ka gjetur ngrohtësinë e saj pranë të voglit Kajan, foto nga Divjaka: Dy diej për mua
»
Article Logic
Execution time: 0.011597156524658
array(1) { ["section"]=> string(112) "pas-humbjes-se-te-atit-rudina-dembacaj-e-gjen-mbeshtetjen-te-mark-frroku-zbulon-cfare-i-thote-ai-cdo-dite-218159" }