Pas humbjeve të Shqipërisë, e fejuara e trajnerit të kombëtares vjen në Tiranë, do t’ju shkrijë gazit kjo që thotë

Publikuar tek: sport, më 09:34 11-10-2017 Pas humbjeve të Shqipërisë, e fejuara e trajnerit të kombëtares vjen në Tiranë, do t’ju shkrijë gazit kjo që thotë

Kombëtarja shqiptare pësoi dy humbje të dhimbshme përballë Spanjës e Italisë ndonëse në ndeshjen me këtë të fundit, kuqezinjtë luajtën fort dhe bukur.

E dashura e trajnerit të kombëtares shqiptare, Samanta Togni ka zbarkuar sot në Tiranë për të qenë pranë partnerit të saj dhe e dini ç’thotë ndërsa publikon këtë foto?

“Pashë tre ndeshje në 2 ditë. Kam fituar ndonjë çmim?”

Epo ç’të themi?! I vetmi që mund ta shpërblejë bukuroshen italiane për këtë, është vetë Panucci.

saaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026295900344849
array(1) { ["section"]=> string(118) "pas-humbjeve-te-shqiperise-e-fejuara-e-trajnerit-te-kombetares-vjen-ne-tirane-do-t-ju-shkrije-gazit-kjo-qe-thote-95479" }