Pas kandidaturës për kryetar bashkie, Erion Isai konfirmon shpënguljen në Ersekë: Nesër…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:59 15-05-2019 Pas kandidaturës për kryetar bashkie, Erion Isai konfirmon shpënguljen në Ersekë: Nesër…

Prej ditës së shtunë Partia Socialiste zyrtarizoi kandidaturën e aktorit të humorit Erion Isai për bashkinë e Kolonjës.

I ftuar pasditen e sotme në ‘Ftesë në pesë’, Isai ka folur rreth këtij vendimi dhe u shpreh se e sheh të gjithë këtë si një mundësi të mirë për të kontribuar për Kolonjën, vendin ku lindi dhe kaloi 15 vite të jetës.

Aktori gjithashtu zbuloi se do të shpërngulet atje bashkë me familjen, duke nisur një rrugëtim të ri në jetën e tij.

‘Dhe ne nesër shkojmë në qytetin tim, kam gjetur edhe shtëpinë ku do të jetojmë. Nesër do të shkoj unë, të rregulloj shtëpinë e të përgatis terrenin dhe prej ditës së hënë, bashkëshortja ime dhe vajza ime stacionohen në Ersekë’,tha Isai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067698955535889
array(1) { ["section"]=> string(92) "pas-kandidatures-per-kryetar-bashkie-erion-isai-konfirmon-shpenguljen-ne-erseke-neser-164450" }