Pas këmbënguljes së Bleonës, Arjan Çani i prek të pasmet live në emision (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:22 25-09-2015

Bleona kishte vetëm një objektiv në emisionin “Zonë e Lirë”, t’i provonte gazetarit Arjan Çani se të pasmet e saj nuk janë të varura, por janë në formë perfekte.

Ishte vetë Çani ai  ka provokuar më parë Bleonën duke i thënë asaj se i ka ”b*thët si vagona”, që ka mërzitur jo pak këngëtaren.

Pas këmbënguljes së vazhdueshme të këngëtares, Çani është ngritur nga vendi i tij dhe ka prekur të pasmet e Bleonës, ndonëse kamerat e “censuruan” këtë moment për shkak të reagimit që mund të vinte nga AMA.

Gjithsesi, sërish Çani nuk ka ndryshuar mendimin e tij, të pasmet e Bleonës nuk i përkasin shijeve të gazetarit. 

Lexo edhe: Bleona sulmon Iris Luarasin: “Kokëkashta” nuk më njeh, Ivës i thashë të vërtetën

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011679172515869
array(1) { ["section"]=> string(83) "pas-kembenguljes-se-bleones-arjan-cani-i-prek-te-pasmet-live-ne-emision-video-21673" }