Pas ‘Koço Gliozhenit', mrekullia përsëritet në maternitetin e Shkodrës, familja Lekstakaj mirëpret trinjakët ëngjëllorë; Elena, Soleil dhe Kristel

Publikuar tek: aktualitet, më 21:44 20-01-2021 Pas ‘Koço Gliozhenit', mrekullia përsëritet në maternitetin e Shkodrës, familja Lekstakaj mirëpret trinjakët ëngjëllorë; Elena, Soleil dhe Kristel Trinjakët Elena, Soleil dhe Kristel

Mesditën e sotme një familje nga Hasi është mrekulluar pasi nusja e shtëpisë ka sjellë në jetë në maternitetin “Koço Glozheni” trinjakët Marleo, Ajla dhe Abea.

Ndërkohë mrekullia është përsëritur po sot në maternitetin e Shkodrës, ku vajza e shtëpisë së familjes Lekstakaj ka sjellë në jetë trinjakët ëngjëllorë Elena, Soleil dhe Kristel.

Lajmet janë bërë publike nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Ajo ka falenderuar mjekët dhe ka bërë me dije se familja do të përfitojë bonusin e bebes prej 3.6 milionë lekë të vjetra.  

Screenshot_23.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Po vdes, dua të dhuroj 985.000 euro”, ja si u mashtrua familja nga Mamurrasi
Përplasja e rëndë që i mori jetën Ambrës, flet avokatja e 10-vjeçares: Shoferi ishte shpejt dhe u largua! Rasti më i rëndë që kam përjetuar, mos e provoftë askush »
Article Logic
Execution time: 0.013338804244995
array(1) { ["section"]=> string(147) "pas-koco-gliozhenit-mrekullia-perseritet-ne-maternitetin-e-shkodres-familja-lekstakaj-mirepret-trinjaket-engjellore-elena-soleil-dhe-kristel-235767" }