Pas koncertit Dafina Zeqiri përfundon në spital, u kërkon falje të gjithë fansave (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 30-12-2016 Pas koncertit Dafina Zeqiri përfundon në spital, u kërkon falje të gjithë fansave (FOTO)

Dafina Zeqiri u ka kërkuar falje të gjithë fansave të saj që nuk mundi të rrinte me to për të bërë foto në backstage pasi nuk ishte në gjendje të qëndronte në këmbë.

Pasi u kthye nga Amerika Dafi nisi koncertet mirëpo gjendja e saj shëndetësore nuk i ka premtuar. Pas koncertit në Gjilan këngëtarja ka postuar një foto nga spitali teksa merr serum dhe kërkon falje.

dafina_dafi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12367916107178
array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-koncertit-dafina-zeqiri-perfundon-ne-spital-u-kerkon-falje-te-gjithe-fansave-foto-64212" }