Pas koncertit që mahniti amerikanët, Lady Gaga kritikohet ashpër në rrjetet sociale (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 07-02-2017 Pas koncertit që mahniti amerikanët, Lady Gaga kritikohet ashpër në rrjetet sociale (Foto)

Paraqitja e Lady Gagas në ngjarjen e Super Boël në Shtetet e Bashkuara, ka shkaktuar polemika të shumta në rrjetet sociale.

Ajo doli në skenë, dha një performancë të mahnitshme për 12-të minuta, por një pjesë e madhe e audiencës nuk u fokusua në pjesën artistike të saj, por në atë fizike.

Lady Gaga u paraqit si një artiste e vërtetë, duke kënduar e luajtur në piano e duke vallëzuar por ajo ç’ka tërhoqi vëmendjen, ishte barku i saj pak i lëshuar.

Figura e këngëtares, u bë pjesa kryesore e diskutimit në mesin e fansave të saj dhe audiencës që ndoqën mbrëmjen e Super Boël të dielën.

 ledi77.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026033878326416
array(1) { ["section"]=> string(93) "pas-koncertit-qe-mahniti-amerikanet-lady-gaga-kritikohet-ashper-ne-rrjetet-sociale-foto-67984" }