Pas konferencës urgjente Tahiri surprizon gazetaren, i dhuron lule për ditëlindje

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:05 21-10-2016 Pas konferencës urgjente Tahiri surprizon gazetaren, i dhuron lule për ditëlindje

Në fund të konferencës për shtyp ministri Saimir Tahiri ka bërë një gjest që nuk u kap nga kamera por që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë gazetarëve të pranishëm duke krijuar edhe një atmosferë të këndshme pas fjalimit zyrtar për kanabisin e ndryshimet në Kodin Penal.

Tahiri i ka dhuruar lule gazetares së Neës 24, Doriana Bezati e cila sot ka festuar ditën e lindjes.

Ky gjest e ka befasuar gazetaren e cila e ka falenderuar ministrin, që “s’të fal” kur vjen puna te surprizat dhe gjestet e xhentilesës. Për më shumë ndiqni videon me momentet e veçanta!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhen emrat e 5 djemve të biznesmenëve me makinat luksoze që po garonin me shpejtësi në rrugën e TEG
Socialistja ironizon keq Blushin dhe Hafizin në këtë foto shkrepur jashtë kamerave »
Article Logic
Execution time: 0.011389017105103
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-konferences-urgjente-tahiri-surprizon-gazetaren-i-dhuron-lule-per-ditelindje-56884" }