Pas Kosovës, Lulzim Basha shkon në Burrel dhe takon të rinjtë

Publikuar tek: politike, më 16:02 11-03-2016 Pas Kosovës, Lulzim Basha shkon në Burrel dhe takon të rinjtë

Pas vizitës gjatë ditës së djeshme në Kosovë, kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shkuar në Burrel, për të takuar të rinjtë e qytetit.

Basha ka publikuar në IG një fotografi gjatë vizitës tij në Burrel ku ka takuar të rinjtë për të biseduar për problemet e tyre, por edhe për çështjen e vendit.

Kreu i PD-së gjatë ditës së djeshme ka qenë në Kosovë ku ka takuar deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje. Gjithashtu Basha ka zhvilluar edhe takim me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli, por edhe me disa krerë të partive politike në Kosovë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098469257354736
array(1) { ["section"]=> string(66) "pas-kosoves-lulzim-basha-shkon-ne-burrel-dhe-takon-te-rinjte-34843" }