Pas kostumeve, 23 orë ‘’Hublot’’ për futbollistët e Kombëtares (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 13:33 31-05-2016 Pas kostumeve, 23 orë ‘’Hublot’’ për futbollistët e Kombëtares (FOTO)

Pas kostumeve të ngjashme, prodhuar enkas nga stilisti Altin Mici, prodhohen edhe 23 orë ‘’Hublot’’ për futbollistët e Kombëtares.

Orët ‘’Hublot’’ mbajnë në sfond shqiponjën dykrenare. Janë të zeza dhe qëndrojnë bukur në duart e futbollistëve, duke qenë edhe praktike.

"Marka e luksit ''Hublot'' e orëve, bën 23 modele speciale për Kuq e Zinjtë. Janë 23 lojtarë të Kombëtares Kuq e zi që kanë në dorë një gjë të çmuar, jo vetëm për faktin se bëhet fjalë për kompaninë prestigjoze zviceriane, ''Hublot'', por edhe për faktin që këto ora nuk do të prodhohen me. Janë unike për futbollistët shqiptarë. Janë prodhuar vetëm 23 copë’’, shkruan blogeri Olti Curri.

orat.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022528886795044
array(1) { ["section"]=> string(68) "pas-kostumeve-23-ore-hublot-per-futbollistet-e-kombetares-foto-42013" }