Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, ja çfarë bën Barack Obama (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:15 22-01-2017 Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, ja çfarë bën Barack Obama (Foto)

Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë një ditë më parë, ish-presidenti Barack Obama është zyrtarisht me pushime.

Siç duket Obama po i shrytëzon këto ditë për tu qetësuar, 55-vjeçari është parë duke luajtur golf në Ranch Mirage, Californi.

Mësohet se aktualisht është në pushime me gruan e tij Michelle dhe vajzat Sasha dhe Malia, në zonën Palm Springs.

obama47.jpg

obama41.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Theresa May, liderja e parë që do të takohet me Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë
Shkëlqimi i planetit Venus rritet në mënyrë dramatike »
Article Logic
Execution time: 0.0095930099487305
array(1) { ["section"]=> string(70) "pas-largimit-nga-shtepia-e-bardhe-ja-cfare-ben-barack-obama-foto-66305" }