Pas largimit nga TCH, televizioni i Vjollca Hoxhës për Sokol Ballën: Nuk është fundi, ka plot të tjerë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:33 01-01-2018 Pas largimit nga TCH, televizioni i Vjollca Hoxhës për Sokol Ballën: Nuk është fundi, ka plot të tjerë

Pas shkarkimit nga drejtor informacioni në Top Channel, Sokol Balla lajmëroi largimin edhe nga emisioni që drejtonte prej kohësh “Top Story”.

Largimi i tij është shoqëruar me komente të shumta, ku nuk ka munguar as nga pronarja e Top Channel Vjollca Hoxha.

Në një shkrim të postuar edhe në faqen e webit të televizionit, thuhet:

“Natyrisht që ikja e Sokoll Ballës është një goditje, por nuk është fundi. Ka plot të tjerë në tregun mediatik që mbushin boshllëkun e krijuar, bile mund të jenë edhe më të mirë. Kjo nuk do të thotë se Sokol Balla nuk është gazetar VIP dhe me një zgjuarsi e nuhatje të lindur për gazetar. Por nuk u shemb Roma se iku Koli”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia e shtetit deklaratë pas festimeve: 1 person i vdekur dhe 17 të lënduar në të gjithë vendin
Situata e furnizimit me energji elektrike, OSHEE jep informacione të rëndësishme »
Article Logic
Execution time: 0.011234998703003
array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-largimit-nga-tch-vjollca-hoxha-per-sokol-ballen-nuk-eshte-fundi-ka-plot-te-tjere-105094" }