Pas largimit të Neymar, Barcelona ka gati tre “asë nën mengë”

Publikuar tek: sport, më 20:50 05-08-2017 Pas largimit të Neymar, Barcelona ka gati tre “asë nën mengë”

Pas largimit të Neymar, që shkaktoi deri diku edhe zhgënjim tek tifozët katalanas, Barcelona ka nisur të lëvizë për të afruar lojtarë cilësorë të cilët mund të përforcojnë skuadrën.

Mediat në Spanjë raportojnë se Barça është pranë akordit  për transferimin e Kutinjos nga Liverpuli dhe mbrojtësit Martinez nga Sosietadi dhe më Dembele që ka shprehur dëshirën për t’iu bashkuar.

Sakaq është drejt konkludimit transferimi i mbrojtësi Inigo Martinez. Ashtu siç pritej në fakt,  tashmë ka nisur efekti “domino” i kalimit të Neymar tek PSG dhe Barcelona po kërkon të gjejë elementët e duhur që mund të rikuperojë hapësirën e lënë bosh nga braziliani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067398071289062
array(1) { ["section"]=> string(64) "pas-largimit-te-neymar-barcelona-ka-gati-tre-ase-nen-menge-88353" }