Pas letrës për tërmetin apokaliptik, Presidenca njofton konferencë urgjente për mediat

Publikuar tek: aktualitet, më 21:56 29-07-2019 Pas letrës për tërmetin apokaliptik, Presidenca njofton konferencë urgjente për mediat Konferenca per shtyp, presidenti Ilir Meta

Presidenca e Republikës së Shqipërisë, nesër do të mbajë një konferencë për mediat.

Burime zyrtare për newsbomb.al bëjnë me dije se Presidenca ka njoftuar konferencë urgjente për mediat në orën 12:00.

Pas letrës së dërguar kryeministrit, Ministrit të Brendshëm dhe asaj të Bredshme për mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Sigurisë pas parashikimit të sizmiologut grek Akis Tselentis për tërmetin apokaliptik që mund të ndodhi në Ballkan, Presidenca do të zhvillojë nesër në orën 12:00, konferencë  për mediat.

Ndërkohë që nesër edhe kryeministri Rama ka thirrur një bashkëbisedim me gazetarët në orën 11:00.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073449611663818
array(1) { ["section"]=> string(92) "pas-letres-per-termetin-apokaliptik-presidenca-njofton-konference-urgjente-per-mediat-173743" }