Pas lidhjes me The Weeknd reagon për herë të parë Selena Gomez: Bella Hadid nuk ka qenë kurrë shoqja ime e ngushtë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:27 16-01-2017 Pas lidhjes me The Weeknd reagon për herë të parë Selena Gomez: Bella Hadid nuk ka qenë kurrë shoqja ime e ngushtë (Foto)

Pas lidhjes me këngëtarin The Weeknd, këngëtarja Selena Gomez i është përgjigjur për herë të parë akuzave se u lidh me ish të dshurin e shoqes së ngushtë.

Mësohet se këngëta ka thënë se modelja Bella Hadid nuk ka qenë kurrë shoqja e saj e ngushtë shkruan TMZ sipas sipas burimeve të afërta të këngëtares. Ish-ylli i Disney mësohet të ketë thënë se nukk ndihet aspak në faj pasi nuk i ka borxhë askujt asgjë dhe se të keshë dikë në skuadër nuk do të thotë se është shoqje e ngushtë.

selena2.jpg

selena4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028508186340332
array(1) { ["section"]=> string(124) "pas-lidhjes-me-the-weeknd-reagon-per-here-te-pare-selena-gomez-bella-hadid-nuk-ka-qene-kurre-shoqja-ime-e-ngushte-foto-65668" }