Pas lindjes së Diellit, Eduardi i shkon në shtëpi Arbanës me dhuratën e veçantë, shihni ç’i ka blerë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:19 24-10-2020 Pas lindjes së Diellit, Eduardi i shkon në shtëpi Arbanës me dhuratën e veçantë, shihni ç’i ka blerë (FOTO) Eduardi - Arbana

Eduardi dhe moderatorja Arbana Osmani ndodhen në qiellin e shtatë, pas lindjes së djalit të tyre, të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Ishte Eduardi ai që publikoi i pari foton e ëmbël teksa mbante në dorë foshnjen, e më pas Arbana na “i shkriu” zemrat me foton e doçkave të vogla të Diellit.

Sot moderatorja ka ndarë me ndjekësit dhuratën që Eduardi i ka bërë asaj. Siç shihet dhe në foto, ai ka zgjedhur për bashkëshorten e tij një varëse shumë të veçantë, në të cilën janë gdhendur emrat e dy djemve të Arbanës, Joni dhe Dielli.

Screenshot_42.jpg

“Varësja ime e preferuar”, shkruan Arbana në foton e publikuar.

Screenshot_43.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fifi zbulon lidhjen, ndjek në rrjetet sociale vetëm personin e zemrës
»
Article Logic
Execution time: 0.011543989181519
array(1) { ["section"]=> string(110) "pas-lindjes-se-diellit-eduardi-i-shkon-ne-shtepi-arbanes-me-dhuraten-e-vecante-shihni-c-i-ka-blere-foto-225040" }