Pas lindjes së djalit të parë, kjo është vajza që erdhi në jetë pak minuta pas hyrjes së 2017-ës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:03 02-01-2017 Pas lindjes së djalit të parë, kjo është vajza që erdhi në jetë pak minuta pas hyrjes së 2017-ës

Pas ardhjes në jetë të djalit të parë të 2017-ës, Sotirit,  vetëm 15 sekonda nga hyrja e Vitit të Ri, Deisi është  vajza që lindi disa minuta më vonë.

Deisi erdhi në jetë nga nëna Ermira.  Vogëlushja lindi në maternitetin “Mbretëresha Gerladinë” dhe peshonte 3,7 kile. Për familjen Viti i Ri solli gëzim të dyfishtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bebja e parë i seksit mashkull lind vetëm 15 sekonda pas ndërrimit të viteve
Rama i zhytur në mendime, Veliaj duartroket filarmoninë e Vjenës, bashkëshortet e tyre ulur pranë »
Article Logic
Execution time: 0.010486125946045
array(1) { ["section"]=> string(101) "pas-lindjes-se-djalit-te-pare-kjo-eshte-vajza-qe-erdhi-ne-jete-pak-minuta-pas-hyrjes-se-2017-es-64395" }