Pas lirimit nga burgu, Stresi paralajmëron se çfarë do të bëjë: Këtu e lash...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:37 17-06-2019 Pas lirimit nga burgu, Stresi paralajmëron se çfarë do të bëjë: Këtu e lash...

Para dy ditësh u lirua nga burgu, reperi i njohur Arkimed Lushaj (Stresi).

Gjykata e Tiranës e ka liruar me kusht Stresin pas 8 muajsh burgim.

Ndërkohë vetëm pak minuta më parë, ai ka publikuar në rrjetin social 'Instagram' videon e këngës së tij më të fundit 'Të du mom'. Në këtë mënyrë reperi paralajmëron dhe një rikthim të fuqishëm.

'Ktu e lashe .... Ma Mir MOs Me Dit vazhdimin see u soon', shkruan Arkimed Lushaj.

Kujtojmë që reperi akuzohet për përfshirje në një grup të strukturuar kriminal dhe për trafik droge.

Stresi u arrestua më 17 tetor të vitit 2018, pasi u kap me armë zjarri dhe kokainë në një hotel në Linzë së bashku me një femër.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098350048065186
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-lirimit-nga-burgu-stresi-paralajmeron-se-cfare-do-te-beje-ketu-e-lash-168565" }