Pas marrëveshjes me Bashën, Kryemadhi bën LËVIZJEN e radhës

Publikuar tek: politike, më 14:34 23-04-2019 Pas marrëveshjes me Bashën, Kryemadhi bën LËVIZJEN e radhës

Pas marrëveshjes me kryetarin e PD-së Lulzim Basha, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi do të mbledhë kryesinë e LSI.

Mësohet se mbledhja do të mbahet rreth orës 15:30 dhe kryesia e LSI do të diskutojë mbi axhendën dhe aksionin opozitar.

Ndërkohë gjatë ditës së sotme Basha mblodhi aleatët dhe firmosën koalicionin opozitar, ndërsa marrëveshjes së PD-së iu bashkua edhe Kryemadhi me LSI-në.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022788047790527
array(1) { ["section"]=> string(65) "pas-marreveshjes-me-bashen-kryemadhi-ben-levizjen-e-radhes-161546" }