Pas martesës sekrete, çifti i njohur shfaqet për herë të parë në publik (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:45 15-01-2017 Pas martesës sekrete, çifti i njohur shfaqet për herë të parë në publik (Foto)

Prej kohësh mediat shkruajnë se këngëtarja Miley Cyrus dhe i dashuri i saj, Liam Hemsworth, janë martuar gjatë pushimeve të fundvitit.

Dhe që prej fundvitit thashethemet ende nuk ndalen lidhur me martesën e tyre sekrete.

Ata janë fotografuar duke qëndruar së bashku në shtëpinë e tyre të pushimit në Malibu.

Sipas revistës ‘NW’, çifti janë martuar gjatë festës së Vitit të Ri kur po qëndronin në San Diego, në një ceremoni ku të pranishëm ishin vetëm familjarët dhe miqtë e ngushtë të tyre.

“Ishte vendim i minutave të fundit. E gjithë familja e Liam ishte aty për pushime e gjithashtu edhe familjarët e Cyrus. Për ta ishte e pakuptimtë që të mos martoheshin përderisa i kishin të afërmit e tyre aty”, ka thënë një burim për këtë revistë.

miley.jpg

miley1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026950120925903
array(1) { ["section"]=> string(81) "pas-marteses-sekrete-cifti-i-njohur-shfaqet-per-here-te-pare-ne-publik-foto-65562" }