Pas masave të rrepta tek tregu në Kombinat, ushtria zbarkon tek Pazari i Ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:00 06-04-2020 Pas masave të rrepta tek tregu në  Kombinat, ushtria zbarkon tek Pazari i Ri Foto e publikuar nga Rama ne tregun e kombinatit

Pas masave të rrepta të marra sot në tregun e Kombinatit ku maskat, dezinfektimi në hyrje dhe në dalje të tregut, si dhe mbajtja e distancës janë të detyrueshme, kontrollet vijojnë edhe tek Pazari i Ri.

Ushtria është vendosur edhe në zonën e Pazarit të Ri në Tiranë për të garantuar se qytetarët e ruajnë distancën teksa bëjnë pazaret.

Kujtojmë se edhe në zonën e Kombinatit tregu është i rrethuar dhe është nën mbikqyrjen e Policisë dhe Ushtrisë.

Foto nga Pazari i Ri:

5e8af53c41727ushtrua_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011198997497559
array(1) { ["section"]=> string(81) "pas-masave-te-rrepta-tek-tregu-ne-kombinat-ushtria-zbarkon-tek-pazari-i-ri-201579" }