Pas mbledhjes së parë “Rama 2”, ish-ministri ironizon me këtë foto të sikletshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:57 30-08-2017 Pas mbledhjes së parë “Rama 2”, ish-ministri ironizon me këtë foto të sikletshme

Një ditë pas mbledhjes informale “Rama 2” dhe vendimit për shpalljen e 2018-ës si “vitin e Skënderbeut” edhe reagimet e debatet kanë qenë të shumta.

Ish-ministri i Drejtësië, Ylli Manjani reagon një ditë pas këtij vendimi, duke postuar këtë foto ironizuese dhe shkruan si status në facebook: “Mirëqenie e madhe ekonomike duket se na pret këtë mandat qeverisës...”, duke nënkuptuar se premtimet e qeverisë së re mund të jenë boshe dhe formale. 

 

manja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070459842681885
array(1) { ["section"]=> string(83) "pas-mbledhjes-se-pare-rama-2-ish-ministri-ironizon-me-kete-foto-te-sikletshme-90599" }