Pas mbledhjes së qeverisë në Shkodër, Rama sot “zgjohet” nga plazhi i Velipojës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:17 07-09-2017 Pas mbledhjes së qeverisë në Shkodër, Rama sot “zgjohet” nga plazhi i Velipojës (FOTO)

Ditën e djeshme kryeministri mboldhi sërish ministrat e rinj të kabinetit të ri qeveritar në një takim informal në Velipojë.

Pas takimit që zgjati mbi 3 orë me dyer të mbyllura, kryeministri këtë mëngjes na përshendet virtualisht nga plazhi i Velipojës.

Pak minuta më parë, Rama ka postuar një foto nga kjo zonë turistike dhe shkruan: MIRËMËNGJES dhe me këtë foto nga bregdeti i bukur i Velipojës, ju uroj një ditë të mbarë”.

Pas përfundimit të mbledhjes së djeshme kryeministri sqaroi se brenda 100 ditëve të para të mandatit do të marrë fund problemi i certifikatave, ndërsa në mbledhjen e parë të mbajtur në Vlorë shpalli 2018-ën si vitin e Skënderbeut.

 

 

 rama_velipoje.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03161096572876
array(1) { ["section"]=> string(87) "pas-mbledhjes-se-qeverise-ne-shkoder-rama-sot-zgjohet-nga-plazhi-i-velipojes-foto-91429" }