Pas Messi-t, 'mallkimi' ndjek edhe Cristiano Ronaldo-n

Publikuar tek: sport, më 23:42 30-06-2018 Pas Messi-t, 'mallkimi' ndjek edhe Cristiano Ronaldo-n Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi

Portugalia është eleminuar ditën e sotme nga skuadra e Uruguajit, me dy golat e shënuar nga Edison Cavani.

Cristiano Ronaldo edhe pse ka luajtur në 4 Botërorë, përsëri nuk ka mundur të shënojë një gol pas ndeshjeve në grupe, ashtu sikurse Lionel Messi, i cili nuk ka shënuar asnjë gol pas ndeshjeve në grupe.

Tashmë është caktuar edhe çifti i parë çerekfinalist, që do të jetë mes Uruguajit dhe Francës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009397029876709
array(1) { ["section"]=> string(58) "pas-messi-t-mallkimi-ndjek-edhe-cristiano-ronaldo-n-126334" }