Pas Metës dhe Ramës, edhe Basha ftohet në një emision shumë të ndjekur

Publikuar tek: politike, më 13:56 05-02-2016 Pas Metës dhe Ramës, edhe Basha ftohet në një emision shumë të ndjekur

Pas Metës dhe Ramës, edhe Basha ftohet në një emision shume të ndjekur. Kreu i PD-së, Lulzim Basha do të flasë sot nga TV-Klan I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë ” të Arjan Çanit, sot në orën 21:00.

‘SONTE LUL BASHA LIVE NE ZONE E LIRE. RAMA BASHEN APO BASHA RAMEN?',  njofton vetë Çani. Rama ishte i ftuar te ''6 ditë pa Ermalin', ndërsa Meta po nga Çani, javën e kaluar.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.00919508934021
array(1) { ["section"]=> string(75) "pas-metes-dhe-rames-edhe-basha-ftohet-ne-nje-emision-shume-te-ndjekur-31811" }