Pas ndarjes, këngëtarja e njohur vë në zjarr 250 mijë dollarë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:09 06-02-2017 Pas ndarjes, këngëtarja e njohur vë në zjarr 250 mijë dollarë (Foto)

Ndarja e saj nga i fejuari u përfol gjatë në media, sa që dhe vet këngëtarja me famë botërore, Mariah Carey ka vendosur të vijë me një projekt të ri.

Realizimi i një kënge të re u tha se do t’i dedikohej jetës personale të saj përkatësisht ish-të fejuarit të saj miliarder, shkruan ‘Hollywoodreporter’.

Por, ajo çfarë e dëshmon një dedikim të tillë të këngëtares për ngjarjet e jetës është edhe djegia e fustanit të saj të nusërisë që do e vishte në ceremoninë martesore me James Packer.

Fustani kishte vlerë 250 mijë dollarë, por nuk u vesh kurrë pasi Mariah dhe James i dhanë fund lidhjes së tyre pas një grindjeje që patën gjatë pushimeve në Greqi.

maria2.jpgmaria3.jpgmaria4.jpgmaria5.jpgmaria6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04485297203064
array(1) { ["section"]=> string(71) "pas-ndarjes-kengetarja-e-njohur-ve-ne-zjarr-250-mije-dollare-foto-67875" }