Pas ndarjes me Norën, Robert Berisha nis lidhjen e re? Këngëtari kapet 'kapet mat' në Turqi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:35 11-09-2019 Pas ndarjes me Norën, Robert Berisha nis lidhjen e re? Këngëtari kapet 'kapet mat' në Turqi

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte kryefjala e mediave rozë pak ditë më parë. Ndërkohë, kjo ngjarje vijon të marrë ende vëmendje.

Ishte Roberti ai i cili ndau me publikun lajmin se ai dhe Nora nuk ishin më bashkë. Ndërkohë, ky i fundit është kthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Në media thuhet se këngëtari nuk ka humbur shumë kohë dhe ka nisur tashmë një lidhje të re.

Prive.al ka publikuar një fotografi ku Roberti shfaqet nën shoqërinë e një femre tjetër.

Identiteti i vajzës ende nuk dihet, por ata ndodhen në Adam&Eve – njëri prej hoteleve më romantike në Turqi dhe i preferuar shumë nga çiftet.

download-1-385x600.png

download-392x600.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094029903411865
array(1) { ["section"]=> string(94) "pas-ndarjes-me-noren-robert-berisha-nis-lidhjen-e-re-kengetari-kapet-kapet-mat-ne-turqi-178076" }