Pas ndarjes nga bashkëshorti, aktorja e njohur kërcënohet me video intime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:10 20-05-2019 Pas ndarjes nga bashkëshorti, aktorja e njohur kërcënohet me video intime

Aktorja e njohur me emrin "Zejnep" nga seriali "Kuzey Guney", Merve Bolugur po kalon një situatë aspak të mirë në jetën e saj.Pas ndarjes nga bashkëshorti Murat Dalkilic, ndarje e cila u komentua shumë në media, Merves tashmë kërcënohet nga një person i panjohur.

Merve Bolugur është kërcënuar me mesazhe ne celularin e saj ku kërcënuesi i thotë se ka fotografi dhe video intime të aktores.

Ai i kërkoi para në të kundërt i tha se do i publikonte materialet në mediat sociale.

Merve Bolugur e denoncoi në polici dhe kanë nisur hetimet se kush qëndron pas mesazheve kërcënuese.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026010036468506
array(1) { ["section"]=> string(79) "pas-ndarjes-nga-bashkeshorti-aktorja-e-njohur-kercenohet-me-video-intime-165010" }