Pas ndarjes nga bashkëshorti, Rudina Dembacaj i futet biznesit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:07 14-11-2019 Pas ndarjes nga bashkëshorti, Rudina Dembacaj i futet biznesit Aktorja rudina Dembacaj

Pasi deklaroi publikisht se ështënë proces divorci, Rudina Dembacaj mesa duket paska edhe ndryshime pozitive në jetën e saj.

Së shpejti aktorja pritet të hapë një lokal të vetin, që do të mbajë emrin ‘Cormeum’.

Projektin e aktores, e kanë zbuluar, personazhe të njohur, miq dhe kolegë përmes publikimit të ftesave që ata kanë marrë pëe të qënë të pranishëm në inagurimin e barit më të ri në kryeqytet.

Miqtë e  Rudinës kanë zbuluar se këtë biznes aktorja e ka nisur biznesin bashkë me motrën e saj, Jereda, me të cilën ka një lidhje shumë të ngushtë. Vetë Rudina nuk ka dashur të tregojë shumë detaje mbi këtë projekt të ri të saj. Gjithesesi ne urojmë ti shkojë mbarë!

1-7.jpg

3-5.jpg

3-5.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074520111083984
array(1) { ["section"]=> string(100) "pas-ndarjes-nga-bashkeshorti-rudina-dembacaj-i-futet-biznesit-hap-barin-me-te-ri-ne-kryeqytet-185878" }