Pas ndarjes nga burri, bukuroshja shqiptare mbërrin në Hollywood me Ferrari

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:11 18-07-2017 Pas ndarjes nga burri, bukuroshja shqiptare mbërrin në Hollywood me Ferrari

Ka vetëm pak ditë që ndarja e balerinës Klaudia Pepa me Albi Nakon ka bërë bujë në mediat shqiptare, duke hedhur dyshime të shumta se çfarë e ka çuar çiftin drejt divorcit.

Të dy e kanë pranuar se ndarja ka qenë për shkak të largësisë dhe angazhimeve profesionale.

Duket se Klaudia e ka kaluar më lehtë këtë situatë duke i hipur makinës më të shpejt në botë “Ferrari”, për të shkuar në drejtim të Hollywood-it.

Ndoshta me anë të kësaj fotoje balerina po na lajmëron për projekte e së ardhmes, që mesa duket do të jenë me përmasa shumë të mëdha.

Urime Klaudia, shumë joshëse maj Ferrarit!

20158271_151295395421626_433969331_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022820949554443
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-ndarjes-nga-burri-bukuroshja-shqiptare-mberrin-ne-hollywood-me-ferrari-86511" }