Pas ndarjes nga Drake, Jennifer Lopez në një lidhje të re, këtë herë me futbollist (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:03 09-03-2017 Pas ndarjes nga Drake, Jennifer Lopez në një lidhje të re, këtë herë me futbollist (FOTO)

Pas ndarjes nga Drake, ish i dashuri i Rihannës, Jennifer Lopez ka nisur një lidhje të re me futbollistin Rodriguez.

Mediat amerikane bëjnë me dije se çifti, ka disa javë që takohen dhe sipas burimeve për reëvistën “People”, ajo është shumë e lumtur. Rodriguez së fundmi është ndarë nga Anne wojcicki, bashkëthemeluese e shoqatës së analizës gjenetike 23andMe.

FHF.jpgKUHGK.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.072890043258667
array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-ndarjes-nga-drake-jennifer-lopez-ne-nje-lidhje-te-re-kete-here-me-futbollist-foto-71361" }