Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi puth në publik modelen shqiptare, ja për kë bëhet fjalë… (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:21 21-01-2018 Pas ndarjes nga Era, Faton Shoshi puth në publik modelen shqiptare, ja për kë bëhet fjalë… (Foto)

Para pak kohësh u përhap lajmi për një ndarje të Era Istrefit dhe Faton Shoshit.

Të dy e konfirmuan këtë lajm duke u shprehur se megjithëse nuk ishin më në lidhje, vazhdonin të ruanin raportet shoqërore. Mbrëmjen e djeshme Fatoni është shfaqur në eventin “Oda” duke puthur një ndër modelet më të famshme shqiptare.

Bëhet fjalë për bukuroshen Oriola Marashi. Të dy duken shumë të afërt me njëri-tjetrin ndërkohë që puthja që Fatoni i ka dhuruar Oriolës na bën të mendojmë se diçka fshihet pas të dyve.

Screenshot_25.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016880035400391
array(1) { ["section"]=> string(99) "pas-ndarjes-nga-era-faton-shoshi-puth-ne-publik-modelen-shqiptare-ja-per-ke-behet-fjale-foto-107430" }