Pas ndarjes nga i dashuri, këngëtares së famshme i shkatërrojnë shtëpinë luksoze dhe i vjedhin 200 mijë dollarë bizhuteri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:10 03-02-2017 Pas ndarjes nga i dashuri, këngëtares së famshme i shkatërrojnë shtëpinë luksoze dhe i vjedhin 200 mijë dollarë bizhuteri

Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur këngëtares së njohur amerikane, Nicki Minaj së cilës i kanë vjedhur jo vetëm 200 mijë dollarë bizhuteri por i kanë shkatërruar edhe shtëpinë luksoze të cilën e kishte marrë për 30 mijë dollarë në muaj me qera.

Sipas TMZ shkruan se ende nuk ka asnjë të dyshuar lidhur me ngjarjen, por sipas policisë vjedhjen e ka kryer dikush që e njeh mirë këngëtaren.

Kjo ngjarje ka ndodhur menjëherë pasi Minaj u nda nga i dashuri i saj Meek Mill dhe vendosjes të të ashtuquajturit armëpushim me mikun e vjetër Drake.

 “I dyshuari ose të dyshuarit rrëzuan gjithçka përtokë dhe kanë kthyer përmbys mobiliet dhe sendet e tjera të shtëpisë … ata duket se kanë vepruar si të çmendur në kërkim të diçkaje”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027411937713623
array(1) { ["section"]=> string(126) "pas-ndarjes-nga-i-dashuri-kengetares-se-famshme-i-shkaterrojne-shtepine-luksoze-dhe-i-vjedhin-200-mije-dollare-bizhuteri-67583" }