Pas ndarjes nga i fejuari, Lindsay Lohan relaksohet në Dubai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:37 30-12-2016 Pas ndarjes nga i fejuari, Lindsay Lohan relaksohet në Dubai

Aktorja Lindsay Lohan ka kaluar periudhë shumë të vështirë këtë vit, për shkak të lidhjes që kishte me rusin, Egor Tarabasov.

Ish i fejuari i saj ishte treguar disa herë se ishte shumë i dhunshëm ndaj saj, e madje gjatë verës u publikua edhe një video ku vërtetohej kjo gjë.

Por, si duket të gjitha këto tashmë i takojnë së kaluarës dhe aktorja është shumë e qetë.

Ajo ka postuar një fotografi të saj ku shihet duke u relaksuar në një plazh në Dubai.

Lohan uron që viti i ri 2017 të ketë sa më shumë dashuri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02151083946228
array(1) { ["section"]=> string(65) "pas-ndarjes-nga-i-fejuari-lindsay-lohan-relaksohet-ne-dubai-64191" }