Pas ndarjes nga i fejuari, Mariah Carey e papërmbajtshme me të dashurin e ri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:31 02-12-2016 Pas ndarjes nga i fejuari, Mariah Carey e papërmbajtshme me të dashurin e ri (Foto)

Pas ndarjes nga i fejuari vetëm pak kohë më parë këngëtarja e njohur Mariah Carey ka filluar një  romancë të re.

Mariah Carey i dha fund mardhënies me miliarderin James Packer dy muaj më parë dhe më në fund ka bërë të qartë se ajo dhe balerini Bryan Tanaka, kanë diçka më shumë se sa miq

46-vjeçarja Carey ka konfirmuar romancën e saj me koreografin 33-vjeçar gjatë një takimi në PDA në plazhin Maui të Hawaiit.

keri.jpg

keri1.jpg

keri2.jpgkeri3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030058860778809
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-ndarjes-nga-i-fejuari-mariah-carey-e-papermbajtshme-me-te-dashurin-e-ri-foto-61333" }