Pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit, Zana me djalin jetim kërkon ndihmë për të dalë nga kushtet e mjerueshme

Publikuar tek: aktualitet, më 22:35 12-05-2019 Pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit, Zana me djalin jetim kërkon ndihmë për të dalë nga kushtet e mjerueshme

Zana është një grua e sëmurë, që jeton vetëm me djalin e saj.

Në vitin 2013 bashkëshorti i saj u nda nga jeta si pasojë e një infarkti. 

Zana tashmë po rrit një fëmijë jetim në varfëri ekstreme. Ata jetojnë në kushte të mjerueshme, pa një shtëpi. Madje as për syfyr dhe iftar nuk kanë të hanë.

Fondacioni ‘Firdeus’ me në krye bamirësin Elvis Naçin bën thirrje të gjithve të kontribuojnë për t’i blerë një një banesë Zanës me djalin e saj.

Më poshtë do të gjeni të dhënat për të kontribuar:

Gofundme: https://www.gofundme.com/shqiperi

Pay pal: [email protected]

Të dhënat bankare:

Fondacioni Firdeus, Credins Bank

IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481

IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479 Zoti ju shperblefte

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072269439697266
array(1) { ["section"]=> string(116) "pas-ndarjes-nga-jeta-te-bashkeshortit-zana-me-djalin-jetim-kerkon-ndihme-per-te-dale-nga-kushtet-e-mjerueshme-164041" }