Pas ndarjes nga Johnny Depp, Amber Heard në krahët e një tjetër miljarderi (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:43 15-01-2017 Pas ndarjes nga Johnny Depp, Amber Heard në krahët e një tjetër miljarderi (Foto)

Divorci i çiftit të aktorëve Johnny Depp dhe Amber Heard shkaktoi bujë të madhe në të gjitha mediat botërore.

Por, tashmë aktorja bukuroshe duket se e ka kaluar.

‘Daily Mail’ shkruan se Heard po fillon 2017-ën me diçka të re dhe po shoqërohet me një biznesmen miliarder.

Bëhet fjalë për Elon Musk që siç duket mes tij dhe 30-vjeçares ka nisur një romancë dhe këtë e ka bërë të ditur edhe vetë aktorja.

amber2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020418167114258
array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-ndarjes-nga-johnny-depp-amber-heard-ne-krahet-e-nje-tjeter-miljarderi-foto-65568" }