Pas ndarjes së bujshme, Jonida Maliqi vazhdon të jetë e dashuruar me Romeon. Zbulohen mesazhet e koduara që i dërgon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 13-01-2020 Pas ndarjes së bujshme, Jonida Maliqi vazhdon të jetë e dashuruar me Romeon. Zbulohen mesazhet e koduara që i dërgon

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes se tyre, fill pasi në medie u publikua një video që tregonte momente intime mes saj dhe kantautorit Flori Mumajesi.

 Ky ka qenë një nga lajmet më të komentuara të ditëve të fundit, ndërsa edhe vetë këngëtarja në një dalje televizive e konfirmoi ndarjen, ku deklaroi se ishte 'single'.

Megjithëse tashmë janë ndarë, Jonida vijon të mendojë për Romeon, duke i dërguar dhe mesazhe të koduara. Newsbomb.al raporton se këngëtarja është parë t’u bëjë like disa postimeve që kanë mesazhe tejet domethënëse, në një faqe tepër të ndjekur në instagram.

“Unë mendoj se thjesht duhet të shkosh pas saj”, është një nga postimet që Jonida e ka pëlqyer. Në një tjetër postim që ndoshta mund të jetë dhe një mesazh i fshehtë për aktorin shkruhet: “Ndoshta në një tjetër unvers ne do të përpiqemi më fort dhe dashuria jonë nuk do të bjerë”.

Këto dhe disa postime të tjera të renditura si më poshtë që në thelb flasin për të dashuruarit ndoshta thjesht i janë përshtatur situatës në të cilën ndodhet këngëtarja. A mund të jenë mesazhe të koduara për Romeon?

yjuytuetu.jpg

jonida4444.jpg

klljhhlh.jpg

uilfyuiyiti.jpg

jgsrbyr.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16047286987305
array(1) { ["section"]=> string(121) "pas-ndarjes-se-bujshme-jonida-maliqi-vazhdon-te-jete-e-dashuruar-me-romeon-zbulohen-mesazhet-e-koduara-qe-i-dergon-191951" }