Pas ndërroi ekipin përfaqësues, Amir Rrahmani prezantohet te Dinamo e Zagrebit

Publikuar tek: sport, më 13:29 30-08-2016 Pas ndërroi ekipin përfaqësues, Amir Rrahmani prezantohet te Dinamo e Zagrebit

Amir Rrahmani u transferua ditën e djeshme te Dinamo Zagrebit në Kroaci. Ish-qendërmbrojtësi kuqezi ishte pjesë e RNK Splitit, por së fundmi ai vendosi të vijojë karrierën e tij futbollistike te miliarderët e Zagrebit.

Ditën e sotme ai është prezantuar në skuadrën e re, duke i dhënë fund përfundimisht aventurës së tij me RNK Splitin, me të cilën kishte nënshkruar një kontratë 4-vjeçare. Edhe vetë futbollisti nga dita e sotme, bën me dije që është pjesë e Dinamos së Zagrebit. Ai falënderon RNK Splitin për gjithçka që i ka dhënë, me të cilin thekson se ka kaluar një sezon të bukur.

“Nga sot jam futbollist i GNK Dinamo Zagreb, klubit kampion dhe më të madh në Ballkan. Falënderoj publikisht RNK Split për një vit të shkëlqyer të kaluar aty”, shkruan Rrahmani.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091750621795654
array(1) { ["section"]=> string(83) "pas-nderroi-ekipin-perfaqesues-amir-rrahmani-prezantohet-te-dinamo-e-zagrebit-51304" }