Pas një mungese të gjatë, Ardit Gjebrea publikon këngën e shumëpritur me vajzën

Publikuar tek: kulture-art, më 23:15 09-12-2017 Pas një mungese të gjatë, Ardit Gjebrea publikon këngën e shumëpritur me vajzën

Pas gati dy dekadave shkëputje nga prodhimi i këngëve, Ardit Gjebrea ka kënduar në skenën e “Këngës Magjike” duetin me vajzën e tij, Ana.

Me tekstin e Ardit Gjebresë dhe të Olti Currit, orkestrimin e Darko Dimitrov, kënga ka emocionuar gjithë publikun e Pallatit të Kongreseve.

Para se të interpretonte këngën Ardit Gjebrea shpjegoi se kjo këngë kishte qenë një premtim që ai i'a kishte bërë vajzës së tij.

Kënga u pëlqye shumë nga spektatorët në sallë dhe pritet të kthehet në një hit të vërtetë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025484085083008
array(1) { ["section"]=> string(85) "pas-nje-mungese-te-gjate-ardit-gjebrea-publikon-kengen-e-shumepritur-me-vajzen-102536" }