Pas një penalltie të dyshimtë përfundon në barazim sfida në Strumicë

Publikuar tek: sport, më 22:50 05-09-2017 Pas një penalltie të dyshimtë përfundon në barazim sfida në Strumicë

Është mbyllur me rezultatin e barabartë përballja mes Maqedonisë dhe Shqipërisë në stadiumin e Strumicës.

Në fillim kaluan në avantazh kuq e zinjtë me gol të Odise Roshit falë një pasi nga Sadiku. Më pas maqedonasit e rritën presion dhe e barazuan ndeshjen falë një penalltie shumë të dyshimtë që u akordua nga arbitri pas një prekje me dorë nga Roshi.

Atmosfera në stadiumin “Mlladost” në Strumicë përkundër të gjitha pritshmërive ka qenë shumë e qetë dhe pa asnjë incident. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009843111038208
array(1) { ["section"]=> string(74) "pas-nje-penalltie-te-dyshimte-perfundon-ne-barazim-sfida-ne-strumice-91285" }